czwartek, 5 grudnia 2013

BRAK CZASU

Dawno nas tu nie było, ale ci co nas znają wiedzą że na sms odpisujemy pół roku, albo wcale, bo zwykle po jakimś czasie stwierdzamy że nie wypada po takim czasie i chyba lepiej wcale nie odpisać. Z mikołajkowem ostatnio jest tak samo. Nie mamy na nic czasu ani siły. Nie mamy czasu jeść, spać, płacić rachunków, jeżeli coś robimy to zawsze kosztem snu, a ile można nie spać, albo ile wystarczy snu na dobę żeby przeżyć?, mam wrażenie że bierzemy udział w takim doświadczeniu. Niby nic się nie zmieniło bo nadal jest dwoje dzieci na stanie, o kolejnym to nawet mikołajek nie chce słyszeć a co dopiero my :), nadal jest jedna praca, tzn. ja mam pracę 24h/dobę, 7 dni/tyg. ale pensja jedna, znaczy tata pracuje a nasza trójeczka na pasożyta :), ale czasu jakby mniej. Mikołajuś ostatnio poprzestawiał się i zasypia przed północą, staje się to nienormalne, bo bez względu o której rozpoczniemy usypianie on do północy musi pomarudzić, rano budzą nas rehabilitanci, bo księciunio najchętniej spałby do 10, i cały dzień poprzestawiany bo poranne codzienne obowiązki, np. oklepywanie i takie tam rozpoczynamy dopiero po ćwiczeniach, a jeszcze szkoła i jak pogoda pozwala to jakiś spacerek. Tata wykończony bo on niestety pomieszać dnia z nocą nie może i budzik dzwoni zawsze o 6 :/

Ale najważniejsze że Mikołajuś zdrowy, mądry i chętnie uczy się literek :))
Michałek też cwaniak nr 1, ale o tym kiedy indziej.

Tylko braciszki ostatnio, znaczy od jakiś 3 m-cy mają konflikt, bo Mikołajek chce muzykę z tv, a Michałek bajeczki, więc zawsze któryś wyje, a najczęściej dwa jednocześnie bo jak jeden wyje to drugi solidarnie też musi, takie tam braterskie porachunki :) mamy refleksje że jakby Mikołajek był zdrowy to na wyciu by się nie skończyło, braciszki biłyby się o pilota.

A Z wesołych i fajnych rzeczy to dzisiaj przyjdzie do naszych chłopaków Prawdziwy Święty Mikołaj z workiem prezentów :))Dzień przed czasem ale im to nie przeszkadza, już nie mogą się doczekać. Ostatnio Michałek staje przed plakatem z św. mikołajem i mówi auto, auto :)))


mama mikołajka

2 komentarze:

 1. kochane Chłopaki :)
  fajnie Was znowu czytać i znam ten deficyt czasu i snu - solidaryzuję się ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najserdeczniejsze życzenia
  Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
  Ciepła i wielkiej radości,
  Miłych oraz hojnych gości,
  Pod choinką dużo prezentów,
  A w Waszych sercach wiele sentymentów.

  OdpowiedzUsuń