środa, 3 grudnia 2014

DWUOSOBOWA SZAJKA

 W naszym domu grasuje zorganizowana grupa przestępcza, podejrzani to:

Mikołajek K. 4,5 latek, pseudonim Mikuś
Michałek K. prawie 3 latka, pseudonim Michaś

Pokrzywdzeni to:
Anna K. (wiek nieznany)
Marcin K. (wiek nieznany)

Zastraszają, szantażują i wyłudzają co tylko zapragną.
Ich ostatni występek to wyłudzenie czytania książeczek. Działają w sposób przemyślany i zorganizowany.
Mikołajek K. wydaje polecenia a Michałek K. jest ich wykonawcą.
Dla przykładu gdy pokrzywdzeni odmówili po godzinie czytania książeczek, kolejnych, Mikołajek zaczął zastraszać pokrzywdzonych krzycząc Haaaaa, Haaaaaa, Haaaaaa (tłumaczenie: tak, tak, tak, grupa posługuje się szyfrem), a Michałek pobiegł po kolejną dostawę książeczek. Gdy pokrzywdzeni odmówili wykonania polecenia, Mikołajek zaczął zastraszać swoje ofiary akcją serca 170/min. a Michałek usiłował ogłuszyć krzykiem. Gdy pokrzywdzeni stawiali opór Mikołajek zaczął szantażować spadkiem saturacji i koniecznością udzielenia mu pierwszej pomocy w formie odessania. Na takie formy przemocy pokrzywdzeni poddali się i kolejną godzinę czytali książeczki, póki podejrzani nie zaczęli wyłudzać czegoś innego.

Np. wychodzenie z domu też jest źródłem konfliktu. Działają zawsze tak samo:
Młodszy Michał K. odmawia ubrania się, gdy pokrzywdzeni próbują mnie dać się zdominować i mówią: "dobrze to Michałek zostanie w domu", wtedy starszy Mikołaj K. wkracza do akcji i także odmawia wyjścia z domu, po chwili stosuje swoje sztuczki j.w.
Punktem kulminacyjnym jest orkiestra na dwa głosy i po chwili wkraczają nie wykwalifikowani aczkolwiek doświadczeni ratownicy medyczni, znaczy Anna K. i Marcin K.

A tak poważnie to braciszki naprawdę wymyślili niezłą strategię i zwykle Michałek podsuwa pomysł a wtedy Mikołajek wchodzi ze swoimi sposobami manipulacji, na które mimo że nie powinniśmy to dla jego bezpieczeństwa ulegamy.
Są zawsze solidarni, konsekwentni i nie ukrywam że skuteczni. Nie bardzo wiemy jak odwrócić role, nie obciążając przy tym Mikołajka.


                                działają w przebraniu :-)
                                                                                        mama mikołajaka i michałka

2 komentarze:

  1. Są odjazdowi :-) a czyjeż to nóżki w tle?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń