środa, 18 czerwca 2014

...bo jak zawsze chodzi o Mikołajka

Dzięki Chudej mam przyjemność zaprezentować kolejną akcję na rzecz Mikołajka, podając za:

Wakacje... Czujecie ten powiew wolności? Wolność od porannego zdzierania z łóżek (wszak w dni wolne dzieci budzą się same), wolność od zadań domowych, od sprawdzania, czy na dnie tornistra nie gnije kanapka sprzed dwóch tygodni, od pamiętania o różowej bibule na wtorek i patyczkach do szaszłyków na piątek... A może wprost przeciwnie – na hasło „wakacje” zaciskacie nerwowo szczęki i z rozpaczą myślicie o konieczności zaplanowania tych dwóch miesięcy bez wsparcia placówek, tkacie misterny plan „półkolonie-obóz-babcia-urlop-babcia” i drżycie, żeby to wszystko wypaliło.

Jakie uczucia budzą w Was wakacje, z czym się Wam kojarzą? Luz czy utrapienie? Swobodny czas spędzany rodzinnie, czy mantra „obyśmy się tylko nie pozabijali”?

Napiszcie o tym. Zapraszamy wszystkich rodziców do udziału w zabawie. Do wygrania trzy książki:

1. „Zachcianki” - zbiór zmysłowych opowiadań różnych autorów
2. „Jajko z niespodzianką” Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej
3. „Dziecko dzień po dniu. 100 złotych zasad francuskiego wychowania” Pameli DruckermanCo trzeba zrobić?

1. W komentarzu do tej notki lub w mailu na adres mblukru@gmail.com napisać, z czym kojarzą się Wam wakacje i jakie uczucia w Was budzą. Nie zapomnijcie podać adresu mailowego!

2. W dwóch zdaniach poinformować znajomych o naszej inicjatywie na rzecz Mikołajka, zachęcić do zakupu antologii i podać link do naszego wydawcy, u którego można kupić antologię o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli uczestnik naszej zabawy ma bloga – na blogu.
Jeśli korzysta z portali społecznościowych – tamże.
Jeśli nie ma bloga ani konta na portalach społecznościowych – to w mailu do znajomych.

Można to uczynić słowami: „Polecam antologię Macierzyństwo bez lukru, z której cały dochód przeznaczony jest na rzecz ciężko chorego Mikołajka. Dużo dobrych tekstów rodziców dla rodziców.” i link: http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SOTQ5/macierzynstwo-bez-lukru-3.html?title=Macierzy%C5%84stwo%20bez%20lukru%203

3. Zabawa zaczyna się 16 czerwca o 6.00 i trwa do północy 20 czerwca. Nagrodzimy trzy osoby, wyniki ogłosimy we wtorek 24 czerwca i niezwłocznie wyślemy nagrody, by dotarły do zwycięzców przed wakacjami.

Czekamy na Wasze historie!

A Mikołajek czeka na pomoc.

serdecznie zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie :)

więcej tutaj:

http://macierzynstwo-bez-lukru.blogspot.com/2014/06/wygraj-ksiazke-na-wakacje.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz